Rekrutacja/Opłaty

Wszystkie !!! wymagane dokumenty złożysz 'on-line’ !!!

Dokumenty rekrutacyjne:

• Świadectwo ukończenia szkoły programowo niższej (SP-nowego typu lub starego GM)
  • dowód osobisty (jeśli osoba jest niepełnoletnia-opiekunowie z Dowodem Osobistym)
  • Zdjęcia (opcjonalnie – do legitymacji)
  • Podanie/kwestionariusz osobowy (na miejscu w sekretariacie) – lub 'on-line’ – scan!
  • Umowa o naukę (na miejscu w sekretariacie) – lub 'on-line’ – scan!

Wypis z 'prawa oświatowego’ po reformie ustroju szkolnego w Polsce.

Wypis z prawa oświatowego po reformie ustroju szkolnego.

Uczeń klasy I gimnazjum, który w roku szkolnym 2016/2017 nie otrzymał promocji do klasy II, z dniem 1 września 2017r, stanie się uczniem klasy VII szkoły podstawowej.

– Uczeń klasy II gimnazjum, który w roku szkolnym 2017/2018 nie otrzymał promocji do klasy III, z dniem 1 września 2018r. stanie się uczniem klasy VIII szkoły podstawowej

– Uczeń klasy III gimnazjum, który w roku szkolnym 2018/2019 nie ukończy tej szkoły, z dniem 1 września 2019r stanie się uczniem klasy VIII szkoły podstawowej

Opłaty:

Regulamin opłat za naukę dostępny w sekretariacie szkoły lub telefonicznie